środa, 8 stycznia 2014

Prezent na roczek dla chłopca

Płeć właściwie nie ma znaczenia w tak młodym wieku, dzieci chętnie bawią się wszelkimi zabawkami, dlatego zabawki, które prezentowałam jako „prezent na roczek dla dziewczynki” również nadają się na prezent dla chłopca, ewentualnie w zmienionej wersji kolorystycznej. Zabawki prezentowane poniżej spodobają się za pewne także dziewczynkom, a więc wybór jest spory. Staram się wybierać tylko te zabawki, które są trwałe i będą służyć przez lata, w mądry sposób, przyjemny i rozwijający zarazem.

1.LEGO Duplo Duże ZOO
2.Wulkan z piłeczkami Fisher Price
3.Rowerek dla dziecka - Arti Rider
4.Piaskownica - plac budowy - Little Tikes


Właściwie wszystkie zabawki, które do tej pory opisywałam mogą być użytkowane przez kilkoro dzieci naraz, w związku z czym sprawdzą się one również jeśli chodzi o zabawki dla rodzeństwa. Myślę, że nawet rodzice będą się świetnie bawić!


4 komentarze:

 1. ciekawe pomysły na prezent tylko szkoda że tytuł postu brzmi "Prezent na roczek dla chłopca" a zabawki z listy proponowanych są minimum od lat 2 bądź 3.

  OdpowiedzUsuń
 2. popieram przedmowce

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem czy klocki to dobry pomysł. Moim zdaniem lepiej jest podarować jakieś gry inteligentne polegające na wkładaniu w odpowiednie miejsca jakiś elementów. Być może roczek to też za wcześnie na takie gry, ale moim zdaniem lepsze to niż klocki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A nam się akurat klocki sprawdziły. Roczne dziecko potrafi już nieźle kombinować z klockami.

  OdpowiedzUsuń