środa, 15 stycznia 2014

Prezent na roczek dla dziewczynki

Kupowanie prezentów malutkim dzieciom jest zajęciem uciążliwym – każde dziecko rozwija się inaczej, każdy rodzic posiada własne przekonania na temat tego co dla dziecka jest najlepsze, a poza tym ciężko znaleźć coś, z czego dziecko nie wyrośnie po miesiącu, czym będzie mogło się bawić również rok, czy dwa później, ale jednocześnie sprawi radość od razu po otrzymaniu.

Najlepiej stawiać na zabawki edukacyjne z jednej strony, z drugiej na te które wiążą się z ruchem. Te są najbardziej uniwersalne. O czym od razu zapomnieć? Ubrankach, kosmetykach i wszelkich przedmiotach z których ucieszą się rodzice, a których dziecko nawet nie zauważy. Jeśli dziecko mieszka w domu z ogródkiem świetnym pomysłem będą prezenty, które właśnie tam będą miały swoje zastosowanie: piaskownice, huśtawki, trampoliny, czy domki.

Dziś prezentuję prezenty na roczek dla dziewczynki.

1.Smoby Girl Auto Balade Confort 3W1
2.Klocki LEGO DUPLO Kopciuszek
3.Fajny kubek niekapek
4.Rowerek Milly Mally DUPLO


Te prezenty są ciekawe i naprawdę dobrej jakości. Być może niektóre dzieci będą musiały odłożyć zabawę niektórymi z nich na kilka miesięcy, ale gwarantuję za to, że wszystkie będą służyły przez lata, wiem co mówię!

3 komentarze:

 1. Ja swojej wnuczce, zafundowałam po urodzinkach prezent w postaci fotoksiążki. Do stworzenia takiego podarku wystarczą programy do tworzenia fotoksiażek ( ja korzystałam z http://www.efotoksiazka.pl/programy ). Nie wiedziałam czy sobie poradzę ale jakoś dałam radę (nie było to tak trudne jak przypuszczałam). A teraz razem z synem, synową i wnusią oglądamy sobie moje dzieło jakim jest fotoksiążka w babcinym wykonaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak samo pomyślałam o chrześniaku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest tyle propozycji na rynku ale ciężko się zdecydować co wybrać :)
  dorgia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń